Registrace

GIS Day pořádáme ZDARMA pro všechny, i pro Vás! Ať jste jednotlivec, skupinka anebo školní třída, naši akci si zamilujete. Zúčastněte se akce GIS Day a dozvíte se spoustu zajímavých informací o geografických informačních systémech (GIS) a pokročilých technologicích v tomto oboru.

Vyberte si svůj blok

Během dne třikrát zopakujeme tříhodinový blok. Pro velký počet zájemců je to nezbytné. Ale nebojte se, jejich obsah je stejný, můžete si tak vybrat čas, který Vám nejvíce vyhovuje.

Dozvíte se informace o GIS, vyzkoušíte si práci s GIS v laboratoři, uvidíte historické i moderní měřící přístroje, dozvíte se o zajímavých technologiích i o tom, jak GIS ovlivňuje Váš život, aniž si to uvědomujete.

Blok Začátek Konec Obsazenost
B1 08:00 11:00 volno, zbývají 4 místa
B2 10:00 13:00 volno, zbývá 5 míst
B3 12:00 15:00 volno, zbývají 4 místa

Registrujte se ještě dnes!

Pro větší pohodlí a bezpečnost účastníků byla kapacita omezena. Neváhejte proto s registrací, abyste nepřišli o tuto báječnou akci.

Zaregistrujte se, prosím, pomocí formuláře níže, nebo telefonicky.

Přítomností na události GIS Day účastníci souhlasí s praktickou ukázkou bezpilotního systému. Veškerá rizika s tím spojená podstupují na vlastní nebezpečí. Této ukázky se mohou zúčastnit dobrovolně, aniž by jim byla upřena účast ve zbylé části programu.